13 Haziran 2018, Çarşamba
saat: 12:46


Sesler...
İşleri teslim edip gevşemeye başladıkça farketmeye yeniden başladım.Saka kuşum Coşkun normal ötüşünden hariç böyle laaynn gibi bi ses çıkarmaya başladı.Bu sesin nedeni pazar günü vermem gereken ama vermediğim salatalık dilimi midir acaba diye düşünmeden edemedim.Bu akşam vereyim bakayim o abuk sesi kesecekmi..
Karşı dama konup akşama kadar lak lak yapan martılar var bide..Tamam kahkaha şeklinde bağırıp çağırıyorlar ama o kahkahanın devamı olan hiiyynnkkk şeklindeki nefes alma nedir..Onlar içinde uzunca bi değnek edinip gidin lan burdan şeklinde dürtmeyi planlıyorum.
Taşlıtarlanın yokuşunu sabah mahmurluğu ile inerken yanımdan geçen yaşlı bir amca boğaz temizlemek geğirmek ve kalp krizi geçiriyormuş gibi inlemek şeklinde bir ortaya karışık yaptı.Men in Black filmindeki uzaylı tiplerden birimidir öldürmem gerekirmi acaba şimdi diye düşünürken bikaç adım uzaklaşmıştım vazgectim sonra..
Mesainin son günü olması hasebiyle içinden çalışmak gelmeyen topluluğun bir parçasıyım.Ondandır abuk subuk günce yazmalar..Gidip birilerine sataşayim bari vakit geçsin..

istanbul
hosting