09 Ağustos 2018, Perşembe
saat: 19:05
yine yüzyıllar geçmiş; standart :)

--------
şu an sevgili eşimin işten çıkıp bizim ofise gelmesini bekliyorum zira buradan çıkıp yurt dışına yerleşmek üzere eşyalarını haraç mezat satan arkadaşımın evine geçip spotçuluk oynayacağız (iç ses: yine kısa cümle kuramadım ya)
--------
tahmin edemediğin şey gerçek olmak için gün sayıyor, beraberinde derin bir anksiyete rüzgarı :)

akli dengesi yerinde olmayan eşinin mevcut şartlar altında iyiden iyiye bozulmuş ruh haliyle başa çıkmaya çalışan bir küçücük nunucuk hayata tutunmaya çalışıyor da diyebiliriz bu dönem için; haha
--------
btw;

teyze olmak dünyanın en güzel ikinci şeyi olabilir; teyze olmanın güzelliğinden yola çıkarak birincisinin anne olmak olduğuna karar verdim zira.
--------
oğlum her geçen gün büyüyor ve artık sevdiği ve sevmediği insanlar listesi yapıp tepkilerini belirleyebiliyor. bu saçma teyze de "sevdiklerim" listesinde olmanın anlamsız ama tatlı mutluluğuyla her gününü güzelleştiriyor.
--------
çekirdek ailem ve büyücek ailem haricinde hiçbir dünyevi olayla ilgilenmiyor, akıl sağlığıma destek oluyorum. bu hale gelmemize sebep olan her birey, her olay ve her koşul kendi pisliğinde boğulabilir; daha da dünya yansa umurumda değil. nasılsa her şey olacağına varacak, değil mi ya?
--------
son olarak ama bir son olmayarak,
bir hayli hareketli bir yıl olacağı şimdiden belli. hadi bakalıms :)istanbul
hosting