09 Temmuz 2019, Pazartesi
saat: 01:45


Selam temmuz. Dün sevgili sikik çantamı çaldılar. İçerisinde alerji ilaçları falan vardı. Bi kaç senedir hapşırık la uğraşıyorum. Geçmiyordu bir türlü.
Neyse şarj aleti, fotoğraf makinesi falan da gitti. Neyse biriktirdiğim taşlar gitti. Yazdığım notlar gitti. Barlardan bardaklar. Kedi için bi kaç oyuncak. Takas kitaplar. Melodikacik. Kung-fu defterin. Mini satranç. Bu türlü anlam veremediğim tahta kaşık. Hatırlayamadığım bi kaç hatıra haritam.

İlan verdim bulana bedava rakı roka balık.

Suan Fethiye'deyiz şakir bey ile (ihtiyar) Aslında kalabalığız ama bu her gün değişiyordu. Küçük sirk işi yapan bir grup var. Akrobasi atölyeleri ama aerial falan tipleri. Eski metalciler, lgbti, bağımlılar, emekliler, kimsesiz gezginler, bilincini kaybedenler, yolunu kaybedenler, bişey bekleyenler, asosyal zenginler, espri makineleri, obsesifler kompulsif lerz, oklokratikler, rock, sex, drugs ve rock ve roll.

2004 lerden gelen bi kaç eski dost denk geldi. E şaşırdık tabi laf lafı açtı. Bi kaç iş teklifi aldım Yazmak üzerine. Yazacağım ve para kazanacağım. Bunu düşünmek için süre istedim. kabul etmeyeceğim.

ihtiyarlığımın provasındayım. Tabi ki mutsuzum, sorana yorgunum falan diyorum. Borcum ve tutunamadığım sözlerim var. oksijenden özür diliyor ve içmeye devam ediyorum. elvis henüz binayı terketmedi.


istanbul
hosting