12 Temmuz 2019, Cuma
saat: 15:45


sana şöyle ağız tadıyla yazmayı özlemişim sevgili günlük. bugün yemeğe tek çıktım, yemeği yer yemez kahveciye geldim. sessiz ve serin bir ortam var. iklimlendirme tam bünyeme göre.
şirketin taşınma süreci yoğun bir şekilde devam ediyor. her haftasonu bir katı veya dağınık oturan departmanları taşıyoruz. projeler haricinde kriz kesintiler, tansiyonu yüksek mailleşmeler devam ediyor. onun haricinde yoğun bir tempoda spora devam ediyorum. önüme ne gelirse yapıyorum desem yeridir. koşu ayakkabısı olunca koşuyorum, bisiklet olunca biniyorum, çim alan olunca esneme&ısınma yapıyorum:) dün de enkaya 6 aylık üyelik yaptırdım. hem param yok diye ağlıyorum hem de hiçbir boktan geri kalmıyorum. şimdi de evimin önündeki avmnin açılmasını bekliyorum. orasının spor salonu çok iyi olacak diyorlar. kış için düşünebilirim. hep kafamda olan ama bir türlü uygulamaya geçiremediğim bi düşüncemi gerçekleştirdim bugün. yaklaşık 5 seneden beri biriktirdiğim veya kendim çektiğim fotolar için instagram sayfası açtım. vakitsizlikten bikaç foto atabildim ama istediğim gibi olmadı. o fotoların hikayelerini kurgusal bir dille yazmak istiyorum. biraz emek istiyor ama bu hayvani hayalgücümü kağıda dökmek için sabırsızlanıyorum. bu arada tüm kan testlerimin sonuçları açıklandı. 27 yaşındaki birinin kalp ve kan değerleri varmış. mevlam kafamdan almış vücuduma vermiş.

saat: 20:21

ne sıkıcı bi haftasonu ya. o kadar ütüm birikmiş ki ütülemekten ev hamama döndü. bu sıkıntının üzerine pazartesinin de tatil olduğunu öğrendim. bu tatil olayı bana mı çok geliyo sadece anlamıyorum. sadece haftasonları çalışmamla 3,5 gün cepte iznim var. buna üç haftalık normal iznim dahil değil:) neyse artık evde ayaklarını uzatıp tavanı izlemek hiçyoktan iyidir. güvenilir bi kadın bulsam da evi temizletsem. resmen enfeksiyon riski taşıyor.

saat: 17:57

bugün koşarken çok keyif aldım. arabayı küçükyalı sahilyoluna parkedip bostancı istikametine kadar koşup döndüm. hava da kapalı ve tatlı bi serinlik vardı. tam istediğim koşullar sağlanınca 14 km'yi cebime attım:) 12 ekimdeki kaş maratonuna hazırlanıyorum günlük. orada 21 k koşucam. tam 3 ay vaktim var hazırlanmak için. o zamana kadar istanbulda olacak yarışlara katılıp kendimi denerim. çok ciddi bir hedefim yok ama 21k'yi 5:30 pace ile koşarsam benim için yeterli olur. naciyi de kandırmaya çalışıyorum gelmesi için, o da hevesli. ya uçak yada otobüsle gideriz artık. zaten havalimanından ücretsiz servisleri varmış organizasyonun. görelim bakalım nasıl geçecek.

istanbul
hosting