03 Aralık 2019, Pazartesi
saat: 04:31


Sevgili günce,

Hayatın sıkıştırdığı köşeleri sonunda tanımayı seçtim, sanırım başka yolu da yoktu.

Sevgiliyle yolları ayırdık sonunda. Çok mutluluk verici bulmasak da, sonuçta iki farklı yöne çekiştirmekle gitmiyordu bu şey.
Şimdi korkuyorum bir yandan, hayatım uzun ilişkilerle dolmuş gitmiş ama hayat geçiyor gidiyor bak bir yandan. Bu bir başarısızlık hikayesi miydi hep yoksa özgürlük algım biraz hassas mı bilemiyorum. Kendimi tanımlama işi epey uzun sürdü ama daha samimiyiz artık kendimle. Dürüstlük olmayan yerde hemen bir köşeye çekiyoruz birbirimizi. Sorun olduğunu düşündüğümüz konuya bir el atıyoruz.

Şirkete gelince, pek çok olumsuz olay yaşanıyor son bir yıldır. Sonunda ben de bu durumdan minimum etkilenmek için bölüm değiştirdim. Yeni yerime geçer geçmez de iki tane acayip iş teklifi aldım. Tabii ki sözünde duran uyuz bir başak kadını edasıyla mal bir şekilde bunları düşünmeye değer bile bulmadım. Zamanında gelselermiş artık umrumda bile değil.

Geceleri uyumuyorum gibi bir şey var bu arada. Yeni moda böyle. 1 aydır falan 1-2 saat uyursam uyuyorum. Hepsi bu. Gerisi yatakta dön dur, onu bunu düşün kurcala. Zaten de 2 aydır sürekli hastayım. İyileşemiyorum hala.

Ama arınıyorum. Gereksiz ya da negatif insanları, eşyaları, düşünceleri kovalıyorum her gördüğüm yerden. Tahammül seviyem 38 yılın en altlarında.

Olumsuz muyum? Hayır aslında.

Aklımda takılı bir konu var yine. Ne yapsam bilemediğim bir konu. Tarot mu açmıyorum, her açısını mı didiklemiyorum öyle acayip bir şey. Hep aklım takılı. Değiştiremiyorum bir türlü bu konudaki fikrimi. Bir süre bu konuda kedi gibi sessiz ve sakin kalsam belki iyi gelir. Mantıken iyi geleceği şüpheli olduğu halde belki de ruhen iyi gelir diyorum. Ya da bir bu konuda kendimi kandırmaya devam etmek istiyorum belki de. Konuyu takibe alacağım günce..

istanbul
hosting