14 Ocak 2020, Pazartesi
saat: 02:20


Gerçekten uzaktan bir göze ihtiyacım var güncem.

Hem beni, hem onu tanıyıp ne olması gerektiğine dair bana fikir vermesini beklediğim bir göze ihtiyacım.

Benim sosyopat ve pasif agresifliklerimi tartıya koyup, onun anksiyeteli, panik ataklı, nevrotik ve fobik kişiliklerini kıyaslayıp bu ilişkiyi bir süzgeçten geçirip, geleceğin bize nasıl bi ızdırap olup olmayacağı konusunda akıl vermesi lazım.

Yine cihangir’den aldım zor bela eve getirdim, neymiş otelde kalcakmış, neymii geçen gün ben ona metres gibi beğenmiyosan git otelde kal demişim.

Ooooooo kaddddaaar sıkıldım ki öyle dedin böyle dedin tarzı polemiklerden, yav he hee diyip her geçtiğimde daha da yükseliyor.

Bugün hesabıma umman’daki işlerden dolayı para gelecekti ce direkt yazdı para geldi mi diye. En son kavgadan öncesinde ona dediğim şuydu, gelecek paranın yarısını sana vereyim git evini tut kafanı dinle, o da bunu anlamlı bulmuştu, hatta müteşekkir olurum dahi demişti.

Bugün ise o parayla düğün yapıp, kaş’taki evin tadilatını tAmamlamak varken boş şeylerle çar çur edicez o parayı diyip duruyor.

Benden gerçekten bi hamle yapmamı bekliyor ama innnaannılmazzz sağlıksız bir ilişkiye dönüştü güncem. Ölmüşlerime dirilerime, kim varsa herkese küfredebiliyor sinirlendiğinde ve sürekli alternatif tedavilerle bir şeyler deniyor.

Beyne format at denen zıkkımı denedi uçak korkusu ve anksiyete için, her şey yolunda giderken havaalanının önünden geri döndük.

Şimdi de etiler’de hipnoz tedavisi deniyor yine uçak korkusu için ama bu kadar tedavinin hiç bi noktasında, ben bu çocuğun hayatını skcek kadar küfrediyorum sinirlendiğimde, bununla ilgili de bir şeyler yapmalıyım gibi bir çaba olmuyor.

Sanırım yıllar önce ceren’in benim ağır depresyonumla olan mücadelesinden sıkılıp bana yol vermesinin karşılığını hayat bana bir de bu açıdan gösteriyor.

Hayatın durmadan farklı açılarla bana farklı sunumlar yapmasını çok tontiş buluyorum gerçekten ama 3-5 yıl sonra prostat sorunum falan başlicak, artık biraz daha sonuç odaklı sunumlar hazırlayabilirse çok şık olucak.

Okkkaaadddarr düz bi günce yazdım ki, kendimden bile ayrılasım geldi ya.

istanbul
hosting