20 Kasım 2020, Cuma
saat: 23:26


İyi bir gündü ama yorgunluktan pertim çıktı. Donuk bir grupla çalışıyordum bugün çoğu yaşlı, tepkisiz. Bazı insanlar herkesle rahatça frekansı yakalayabiliyor, ben o frekansı öyle zart diye tutturamıyorum ama enerjimi yüksek tutmak için o kadar çok efor sarfettim ki gün bittiğinde ve kendimi serbest bıraktığımda vücudum resmen ağlıyordu stres ve gerginlikten.
Üstüne D. uyutma sırası bendeydi ve yine yarım saat debelenip babasını istedi.Annesiyle uyumaktan nefret eden bi çocuğum var, iyi mi. İnsan biraz bozuluyor buna ama o bebekken benim sürekli şehir dışı yurtdışı seyahate falan gittiğim düşünülürse normal sanki.
Günün sürprizi instagramdan geldi. Hiç tanımadığım bir kız bana mesaj yazmış yaklaşık 9 yıl önce bir yazını okuyup çok heyecanlanmıştım, sonra seni aradım konuştuk o konuda.Sonra ben hep takip ettim kariyerini, neler yaptığını vs. En son instagramda takip etmeye başlayınca hayran oldum diye. Acaip şaşırdım, fan mektubu gibi, çok tuhaf geldi. Bir de kendimi özellikli görmediğim için ne bileyim. Ama kızın samimiyetini ve açıklığını takdir ettim, ben birine böyle açık açık yazar mıydım acaba bilmiyorum.
Haftalardır ötelediğim işin bi ucundan yapmaya başladım. Omuz ağrılarımın bir nedeni de bu. İş ötelemeyi bırakmam lazım, ucundan da olsa başlamış olmak büyük bir gelişme benim için. Ha gayret


istanbul
hosting