21 Kasım 2020, Cuma
saat: 03:14


ardışık kayıtsız rutinlerimden birini daha noktalıyorum, yeni günün bunu değiştirmesi ümidiyle. haliyle iş biriktirdim. kendi kontrolümde olduğu için önemsiz, kayıtsızlığa devam. delege ettiklerim ise beni hiç şaşırtmayacak şekilde uçurumdan yuvarlanıyor, kayıtsızlığa devam. buradan çıkabilirsem fena olmaz, bir şeyleri feci şekilde değiştirmek istemiyorum.

normal insanlar olabilseydik içimde farklı duygular olacaktı ama dışa vurmayacaktım. 8 milyar insanın duygu patlamasına da hiç şahit olmak istemiyorum. uzakta olun. çok uzakta...

stoner synth-pop eşliğinde her daim eskimeyen dostum olarak hatırlamak istediğim eskimeyen dostumla birkaç saat önceki konuşmamızı düşünüyorum. evet, özlemişim.

bak ne diyeceğim.. benim reseptörler benmerkezcil çalışıyor, kayıtsızlığa yol açıyor. kendi isteğim dışında dışarıdan aldığım herhangi bir maddenin -gerek fiziksel, gerek kimyasal, gerek ruhsal- etkisi sıfır. senin hatrına 3..

çok mu para kazanacakmışız? boşver. ihtiyacımız yok. şu an ölsek yaşadığımız hayattan pişman olmayız. bunu ikimiz de biliyoruz.

herkes benimle beraber biraz daha yataya geçebilir mi! fazla konuşmayacağım. hayır, tepemizdeki yıldızlara da anlam yüklemeyeceğim. götümde ayı bağırmasa da, tuzum kuru da değil.

sadece sıkılıyorum. ve evet, o iş de sıkıcı.
boşver.

istanbul