19 Eylül 2021, Pazar
saat: 12:43


Türkiye'ye gidiyoruz haftasonu. Benim hamile halimi bile göremeyen annemler ilk defa 9 aylık torunlarıyla tanisacaklar. Baya bir drama olacak.

Bebiskom hayatının overstimulation'ını yasayacak umarım çok zorlanmaz.

Regl anlamsız yere iki haftadır gecikti J. 2. Çocuğun adı ne olsun Niko mu olsun Leon mu olsun diye boş boş takılıyor bana :D

Bir defa daha Türkiye'ye gitmeden önce kilo vermiş olacam temennilerim patladı kilo milo veremedim. Olsun canım sağolsun. Dönünce verecem çılgın planlarım var.

Meşgul anne hayatimin içinde almanca öğrenmeye devam edebilmek için readle diye bir app buldum. Güzel gibi. Bir hafta bir deneyelim bakalım.

Haftaya alman Krabbelgruppe ve turk krabbelgruppe var ikisinde de bebisle bir boy gosterebilirim.

Janin pazartesi ve perşembe akşamları iş arkadaşlarıyla sosyal aktivitesi var ona kısır yapacakmisim. Bir arkadaşı (Stefan) demiş ki ich kann Nudelsalat oder Bulgursalat bringen. J.nin eşinin (yani ben oluyorum) türk olduğunu bilen Philip de demiş ki sen makarna salatani getir Bulgursalat'ı J. getirsin. Adam biliyor tabi Bulgursalat'ta Türk olarak üstümüze yok. Ayrıca Bulgursalat ne lan kısır o kısır :D lol.

Ehliyet alamadım diye babam gene benu eleştirmeye kalkarsa ne yapayım? Olmadı işte baya uğraştım olmadıkça iyice tiksindim. Megersem ben gerizekaliymisim o konuda diyim mi? Derim valla.

Annem bir de bebisi alıp da bana vermezse ya da büyüdü artık alışsın başkanlarına gibi saçma sapan laflarla aglatirsa da kizabilirim. Olmaz inşallah bunlar.

Türkiye'ye gidince bir de anlamsız miktarda et tavuk yiyecez gene öf. Ben et tavuk peynir yemeyen insanım arada bir yumurta nadiren de bir balık yerim o kadar. Gel de bunu bizimkilere anlat. Allah'ın emri gibi dayayacaklar eti dayayacaklar eti. Öff.. öfff. İçim şişti şimdiden.

Neyse gene de 2 sene sonra buluşmak güzel olacak.

Bu arada Stefan bence tam bir tavuk ismi. Bir gün çiftliğin ve tavuğum olursa adını Stefan koyacam.istanbul
hosting