21 Eylül 2021, Salı
saat: 12:03


Garantici ve mantıklı karar verme eğilimimi aşmam zaten mümkün değil de hayat böyle de devan etmez. Çok yoruldum. Ne zaman ne gelecek hangi call set edilecek, diğer işverenimin programına uyacak mı, onlar işlerimi engelleyen proje verecek mi diye yaşadığım stres; is stresinden yüksek. Yoruldum ve sıkıldım. Hayat, işyerlerine gelmek, bilgisayarları taşımak inanılmaz bir yük olmaya başladı. Bence tahammülüm tükenmek üzere. Entrika dolu iki şirket. Amnzskym işinizi yapın önünüze bakın diyemiyorum. Beni hayatta mutlu eden pek az şey var. Kahve, sigara, cola, masterchef ve tüketilebilir yüksek volümlü popüler müzik. Bu anlar için yaşıyorum. Içimde sürekli sıkıntı.

Dün Better Call Saul izledim. Ilk sezon 5. Bölümdeki hayata başlayabilir miyim? Konuşan tuvalet icat eden salakların NDA imzalatarak patent hukuku danışmanlığı alması. Saul'un karakter olarak ciddi anlamda bana benzediği yerler var. Çok yakın hissettim.

Tamam artık para hiç mesele değil ama consecutive 4 yıldır mutsuz hatta depresyondayım. Bu hayatımın her alanına yansıyor. Sanırım psikolojik destek almam lazım. Çünkü sefalete mantıksız olduğu için cesaret edemeyecek, paranın beni satın aldığı yerde senelerimi tüketmeye devam edeceğim. Bir kısım kendini mütefekkir kimse olarak büroya tanıtmaya muvaffak olmuş malların is bağlamasına veya iş yapmasına yardımcı olarak hayatımı tüketeceğim.

Yani madem çözüm yok bari parasıyla psikiyatrist tutup kafasını sikeyim.

saat: 12:08

Ayrıca sürekli insan sağlığına zararlı bir kağıt yükü. Insan sağlığına zararlı verimli olmayan çalışma yükü.

istanbul
hosting